Karma Brit Premium

Karma Brit Premium jest bez wątpienia znaną i rozpoznawalną karmą suchą dla naszych miauczących pupili. Lecz co z alternatywami dla tej karmy? Czy naprawdę w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego? Czy nie ma nic podobnego jeśli chodzi o skład? W tym artykule przekonasz się o najlepszych alternatywach dla karmy Brit Premium.

Karma Brit Premium

Karma Brit Premium i jej zalety

Jest naprawdę dużo rodzajów suchej karmy dla kotów. Od karmy specjalnej dla kociąt, kotów dorosłych, po karmę dla kotów z problemami trawiennymi lub chorobami układu pokarmowego. Karmy dzielą się na zwykłe, tanie produkty dostępne w super marketach na półkach. Karmy te oprócz niskiej ceny nie oferują praktycznie nic innego. Oraz na karmy premium i super premium, które są przygotowane z myślą o zdrowiu twojego pupila i przeważnie dostępne są w sklepach zoologicznych. Karma Brit Premium to zbilansowana karma z wysoką zawartością łososia (20%) i charakteryzuje się ona naprawdę dużą przyswajalnością organizmu kota. Ponadto zawiera niezbędne składniki odżywcze i witaminy, takie jak witamina A, D3, E, C, taurynę, L-karnitynę, niacynę i biotynę oraz wiele innych. Wszystko to zapewnia zdrową przemianę materii Twojego pupila oraz jego doskonałą kondycję jak i zdrową sierść. Karma Brit Premium to w pełni wartościowa i odżywcza karma, zaś wysoka zawartość pysznego łososia sprawi iż żaden kot nie oprze się tej suchej karmie.

Prize jako alternatywa

Na rynku karm suchych dla kotów, karma Brit Premium z całą pewnością jest znana i niczym nie ustępuje innym znanym karmom jak Royal Canin. Choć te ostatnie z kolei zwykle przeznaczone są na specyficzne potrzeby jak na przykład karmy dla kotów po sterylizacji czy karmy dla wyznaczonych ras. Jednak karmy Royal Canin są wyraźnie droższe od Brit Premium, więc co w przypadku gdy chcemy coś pomiędzy? Coś co jest równie zdrowe i pożywne dla kota oraz jednocześnie jest karmą Premium? Polecamy nowość na rynku takich karm ale sprawdzonej i solidnej marki Prize. Prize Super Premium dla kotów dorosłych to idealna alternatywa dla suchej karmy Brit Premium. Nie tylko posiada więcej mięsa łososia niż Brit, bo aż 26%, ale jest także dodatkowo karmą hypoalergiczną. Można więc ją podawać kotom uczulonym i tym, które mają problemy trawienne. Ceny są naprawdę zbliżone a jakościowo Prize Super Premium wypada nieco lepiej. Alternatywa Karmy Brit Premium skutecznie zadba o zdrową sierść Twojego pupila oraz o jego zdrowie.